icon

Clash Royale

3.2.4 için
Android

4.4

441

Clash of Clans karakterleri epik düellolarla yüzleşiyor

62.9M

Bu uygulamayı oyla

Clash Royale çılgın düellolarda diğer oyunculara karşı çevrim içi mücadele ettiğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Burada Clash of Clans’dan bütün karakterleri bulacaksınız: Giants, Barbarian Kings, Wall Breakers, Archers ve geri kalanı.

Clash Royale’in oyunu basit ve düzdür. Oyuna üç kule ile başlıyorsunuz: Bir tanesi ortada diğer ikisi de her bir köşede. Amacınız birliğinizi kullanıp kendi kulenizi korurken düşmanınızın ortadaki kulesini yok etmektir. Her turnuva eşitlik olmaması durumunda üç dakika sürer, eşitlik durumunda biraz daha ek süre verilir.

Clash Royale’de bir dolu farklı birlik vardır fakat öncelikle onların kilidini kırmalısınız. Birliklerin kilidini kırmak ve seviye atlamak için kartlar toplamalısınız. Bu kartlar turnuvaları kazandıkça sandıkların içerisinde bulunmaktadır.

Her bir Clash Royale biriminin özel bir karakteri vardır: hayat puanları, hücum uzaklığı, yayılma zamanı, hız vb. Bu özellikleri seviye atladıkça iyileştirebilir ve birliklerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Clash Royale ateşli ve eğlenceli çoklu oyunculu bir strateji oyunudur. Her düellonun kısa süreli olması (bir ile dört dakika arasında) istediğiniz zaman oynayabilmeniz anlamına gelmektedir. Artı, grafikler orijinal Clash of Clans’daki gibi çok seçkindir.
X